Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Зарахування учнів до школи (рух учнів)

Дата: 25 липня 2022 о 20:03, Оновлено 1 червня 2023 о 17:55

Набір дітей до 1 класу на 2023/2024 навчальний рік!

Наказ про зарахування в 1 клас 2023р.

Зарахування здобувачів освіти

до 1 класу на 2023/2024 н.р.

Зарахування здобувачів освіти до Піcківського  ЗЗСО І ст. здійснюється  Відповідно до законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про захист персональних даних», постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року №684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367, наказу Міністерства освіти і науки України від 28 березня 2022 року №274 «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні», враховуючи лист Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2022 року №1/4202-22 «Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти» .

Прийом заяв до перших класів закладів загальної середньої освіти Бродівської ТГ розпочинається  з 27 березня 2023 року.

У зв’язку з воєнним станом, під час прийому документів необхідно враховувати, що діти (або один із батьків), які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, а також не мають одного чи обох документів, також зараховуються до ЗЗСО.

У разі відсутності свідоцтва про народження, керівник закладу невідкладно інформує орган опіки та піклування для сприяння в оформленні документа.

Якщо кількість потенційних першокласників перевищує спроможність закладу, орган, у сфері управління якого перебуває заклад освіти, має запропонувати перелік ЗЗСО, доступних і наближених до місця проживання родини, а також сприяти зарахуванню дітей до обраних закладів освіти.

Забезпечення державних гарантій, створення безпечного освітнього середовища, а також організацію здобуття освіти, освітнього процесу в умовах воєнного стану здійснюють:

• органи виконавчої влади, органи військового командування, військові, військово-цивільні адміністрації та органи місцевого самоврядування, їхні представники, посадові особи (керівники, голови, начальники), органи управління (структурні підрозділи) у сфері освіти;

• заклади освіти, установи освіти, наукові установи та їхні засновники;

• громадські об’єднання, благодійні організації та фізичні особи, які здійснюють благодійну (волонтерську) діяльність.

До першого класу зараховуються діти, яким на   01 вересня 2022 року виповнилося 6 років.

УВАГА! Прийом, до освітнього закладу, здійснюється без проведення вступних випробувань, тестувань, співбесід, іспитів з перевірки їх знань з навчальних предметів.

При подачі заяви потрібно  мати:

• паспорта з реєстрацією (довідку з єдиного реєстру про місце реєстрації дитини;)

• свідоцтво про народження (оригінал) та копію;

• оригінал медичної довідки дитини (форма 086-1/о), завірений державною медичною установою, карту профілактичних щеплень (форма №063/0 );

• заяву встановленого зразка ( пишеться в закладі одним з батьків);

• для ВПО за відсутності свідоцтва можна подати довідку про взяття на облік особи,посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист.

Територія обслуговування Піcківським  ЗЗСО І ступеня

Діти  віком   6-10 років, що проживають у с. Піски та  с.Лісове

e-maiІ: pisku2016k@gmail.com

Номер телефону      03266 37-4-65,     0951739011

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.